Folwarczny sestřelil Libčany a Brandýs se těší na Viktorku Žižkov!

05.08.2018 | Jiří Weigl

V předkole MOL Cupu zajížděl Brandýs na půdu celku SK Libčany, který působí v přeboru Královéhradeckého kraje. V poměrně vyrovnaném duelu, ve kterém byli přece jen fotbalovější hosté ze středních Čech, rozhodla přesná hlavička kapitána Folwarczného v 77. minutě po krásné křídelní akci. V Brandýse se tak po letech můžeme těšit na druholigového soupeře v soutěžním zápase - v 1. kole MOL Cupu přijede Viktoria Žižkov!

MOL Cup předkolo | Sobota 04.08.2018, 15:00 | Libčany

SK Libčany - FK Brandýs nad Labem

Branka: 77. Folwarczny.

Rozhodčí: Dujsík - Kvaček, Fišer.

Diváci: 400

SK Libčany: Tošovský - Mařas, Krejčík, Rompotl, Šejvl, Chromek, Hofman, Jiřík (c), Friedl, Pohořálek (68. Hůlka), Hubička (76. Černý). Trenér: Hofman.

FK Brandýs nad Labem: J. Janáček - Pechač, J. Stross, Krajíček (46. O. Janáček), M. Stross - Dosoudil, Kubeš, Prokop (73. Pánek), Folwarczny (c), Moravský (90. Sládek) - Kovařík (90. Reichert). Trenér: Sunkovský.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1